Služby

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb, které Vám zajistí úspěšný začátek Vašeho podnikání. Nabízíme jistotu v určování směru, kterým se bude ubírat Vaše cesta za vysněným úspěchem. Každá firmě nabízíme vlastního konzultanta, který se věnuje všem popsaným oblastem a společně s klientem hledá funkční řešení jednotlivých problémů.

  1. Strategické poradenství chápeme jako proces, v jehož rámci je firmám poskytována podpora a rady týkající se zejména strategie v oblastech obchodu, plánování, distribuce, propagace, marketingu, managementu, patentování, licencování, lidských zdrojů, networkingu – vytváření sítí, atd. – tedy oblastí, které jsou mnohdy pro začínající podnikatele neznámé.
  2. Naše semináře organizujeme pravidelně a jsou určeny pro majitele, statutární orgány a vrcholový management firem střední a menší velikosti. Na konferencích přednášejí jak špičkoví manažeři ze státní a bankovní sféry, tak vrcholoví majitelé a manažeři privátních společností, kteří zprostředkují své konkrétní zkušenosti z podnikového řízení.